biuro@famedia.pl  +48 795 215 414    

Kolski Portal Internetowy e-kolo.pl

W 2010 roku rozpoczęła się historia pierwszego w regionie miasta Koła portalu internetowego, który skupiałby lokalnych internautów. Po wielu latach udało się to! Największym powodem do dumy są liczby, które umiejscowiły portal e-kolo.pl na pierwszym miejscu wśród lokalnych mediów. Blisko 30 tysięcy unikalnych czytelników każdego dnia to liczba, na którą pracujemy ciężko każdego dnia!

 

Portal e-kolo.pl to przede wszystkim zawsze aktualne wiadomości dotyczące miasta Koła i Powiatu Kolskiego. Nasi dziennikarze są zawsze tam, gdzie coś się dzieje. Pielęgnowane od lat relacje partnerskie ze wszystkimi placówkami miejskimi pozwalają na przekazywanie wszystkich niezbędnych informacji potrzbnych każdemu mieszkańcowi.

 

Nasz serwis to nie tylko informacje - naszym czytelnikom oferujemy możliwość dodawania za darmo ogłoszeń drobnych w kilkunastu kategoriach. Przedsiębiorcy prowadzący firmę na rynku lokalnym chętnie dodają swoją wizytówkę do Katalogu Firm, umożliwiając tym samym ułatwienie dostępu do danych teleadresowych klientom.

 

Forum dyskusyjne to swoiste nowum, które od roku funkcjonuje na łamach e-kolo.pl. To idealnie miejsce do wymiany poglądów na wiele tematów.

 

Najważniejszym aspektem komerycyjnej gałęźi funkcjonowania serwisu są reklamy. To własnie tutaj możesz promować swoją firmę lub produkt. 30 tysięcy czytelników każdego dnia to najlepszy nośnik do efektywnej promocji marki. W szybki i tani sposób dotrzesz do szerokiej liczby potencjalnych klientów.

 

Zaglądaj do nas codziennie! www.e-kolo.pl
Zapraszamy

ul. Powstańców Wlkp. 11/19
62-600 Koło
  +48 795 215 414
biuro@famedia.pl
OSTATNIE REALIZACJE
IZOLPUR Plakat KOTLESZKA GYM Miejski Dom Kultury w Kole GrupaGaz.pl Wiztytówki Salon Fryzjerski Wiztytówki KOTLESZKA GYM KOTLESZKA GYM AUTO-ROL
Copyright by F&A MEDIA (c) 2010- 2020