biuro@famedia.pl  +48 795 215 414    

Tworzenie stron internetowych

W dzisiejszym świecie sprawdza się idealnei powiedzenie "nie ma Twojej firmy w Internercie - to nie istnieje". Firmowa strona internetowa przestała być już tylko wizytówką Obecnie na wizerunek firmy w Internecie składa się szereg czynników, będących nieodłączną składową szeroko pojętego marketingu webowego. Firmowa strona internetowa to prawdopodobnie najbardziej skuteczna i najtańsza reklama. Aby w pełni wykorzystać możliwości współczesnego Internetu polecane przez nas rozwiązania łączą w sobie indywidualny projekt, wdrożenie, System CMS oraz marketing i pozycjonowanie.    

 

Większość liczących się na rynku firm doskonale rozumie, że przez witrynę internetową buduje się wizerunek firmy i produktu. Ponadto serwis internetowy jest niezrównanym instrumentem komunikacji między firmą a klientami, będąc jednocześnie źródłem aktualności z życia firmy oraz informacji o jej usługach i produktach.

 

W skład naszej oferty w zakresie-  tworzenie stron internetowych, wchodzi kompleksowe projektowanie stron www, blogów, forów internetowych, sklepów internetowych, modernizowanie istniejących już serwisów internetowych, administracja stronami www, pomoc techniczna w zakresie funkcjonowania i pozycjonowania strony www (serwisu www).

 

Podstawowe cechy stworzonych przez nas stron internetowych:

  1. Nowoczesna,
  2. Z wykorzystaniem innowacyjnych technologii,
  3. Schludna i przykuwająca oko grafika,
  4. Strona zgodna z wymaganiami urządzeń typu smartfon i tablet,
  5. Dostosowana do algorytmów Google,
  6. Zoptymalizowana pod pozycjonowanie fraz,
  7. Z możliwością samodzielnego aktualizowania treści - nasz autorski system CMS.

 

Poziom wykonywanych przez nas stron internetowych najlepiej obrazuje zrealizowane przez lata portfolio. Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze realizacje.

 


 

ul. Powstańców Wlkp. 11/19
62-600 Koło
  +48 795 215 414
biuro@famedia.pl
OSTATNIE REALIZACJE
IZOLPUR Plakat KOTLESZKA GYM Miejski Dom Kultury w Kole GrupaGaz.pl Wiztytówki Salon Fryzjerski Wiztytówki KOTLESZKA GYM KOTLESZKA GYM AUTO-ROL
Copyright by F&A MEDIA (c) 2010- 2019