biuro@famedia.pl  +48 795 215 414    

Projektowanie stron internetowych

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest wykonywanie wszelkiego rodzaju usług związanych z projektowaniem i realizacją stron internetowych. Większość naszych produkcji realizowana była dla małych i dużych firm na polskim rynku. Każdy z tych projektów charakteryzował się indydualnym projektem oraz wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

 
Rynek internetowy rozwija się w bardzo szybkim tempie, lecz nasza firma tworzy strony internetowe i sklepy, które zgodne są z aktualnie wyznaczonymi standardami i rozwiązaniami programistycznymi. Przykładem mogą być strony na urządzenia mobilne w tym smartphony i tablety oraz ich integracja z serwisami społecznościowymi między innymi Facebook, Twiiter, Youtube. Do tworzenia stron www  stosujemy między innymi technologie: XHTML, HTML5, CSS, PHP, jQuery, FLASH.
 
Fundamentalną fazą wykonania strony internetowej jest stworzenie szaty graficznej, która zanim pojawi się na ekranie - dopracowywana jest według wymagań klienta.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz pełną ofertą.
ul. Powstańców Wlkp. 11/19
62-600 Koło
  +48 795 215 414
biuro@famedia.pl
OSTATNIE REALIZACJE
IZOLPUR Plakat KOTLESZKA GYM Miejski Dom Kultury w Kole GrupaGaz.pl Wiztytówki Salon Fryzjerski Wiztytówki KOTLESZKA GYM KOTLESZKA GYM AUTO-ROL
Copyright by F&A MEDIA (c) 2010- 2020